Ze všech lásek je prý nejupřímnější láska k jídlu, tvrdí George Bernard Shaw. A my s ním, nepochybně, souhlasíme. I to je důvodem, proč jsme se rozhodli specializovat na realizaci cateringových eventů - dopřát vám upřímné potěšení na základě vaší vize.

Naše společnost se specializuje na cateringové služby po celé České republice. Disponujeme cateringovým vybavením, které je k úspěšné realizaci každé akce potřeba. Samozřejmostí dobře odvedené práce je i nás zkušený personál, který se bude snažit co nejvíce vyhovět vaším požadavkům.

 

Naše zkušenosti a spokojení klienti mluví za nás - přátelský přístup, inovativní postupy a pečlivé zacházení s vašimi požadavky - to vám můžeme slíbit.

Naši značku, která je neodmyslitelně spjatá s Restaurací U Kolji budujeme na přátelství, hodnotách a entuziasmu, který nám dodává radost do každodenní práce.

Naší největší prioritou je udělat vás šťastnými a spokojenými - nechte přípravy na nás a vy si vychutnávejte příjemné momenty spjaté s Vaším eventem.

Od výběru netradičního, a pro vaše hosty atraktivního, místa, přes kreativní dekorace, až po menu, které bude chutnat nejen vašim hostům, ale především vám.

Dovolte nám předestřít návrhy, které změní všední a tradiční den na moderní party plnou smíchu, nových vůní, netypických chutí a zprostředkují vám zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat.

Děláme to jinak ...

KOLJA

CATERING

Svatby, firemn catering, litomyšl, jídlo
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom