top of page

 

Ze všech lásek je prý nejupřímnější láska k jídlu, tvrdí George Bernard Shaw. A my s ním, nepochybně, souhlasíme. I to je důvodem, proč jsme se rozhodli specializovat na realizaci cateringových eventů - dopřát vám upřímné potěšení na základě vaší vize.

Naše společnost se specializuje na cateringové služby po celé České republice. Disponujeme cateringovým vybavením, které je k úspěšné realizaci každé akce potřeba. Samozřejmostí dobře odvedené práce je i nás zkušený personál, který se bude snažit co nejvíce vyhovět vaším požadavkům.

 

Naše zkušenosti a spokojení klienti mluví za nás - přátelský přístup, inovativní postupy a pečlivé zacházení s vašimi požadavky - to vám můžeme slíbit.

Naši značku, která je neodmyslitelně spjatá s Restaurací U Kolji budujeme na přátelství, hodnotách a entuziasmu, který nám dodává radost do každodenní práce.

Naší největší prioritou je udělat vás šťastnými a spokojenými - nechte přípravy na nás a vy si vychutnávejte příjemné momenty spjaté s Vaším eventem.

Od výběru netradičního, a pro vaše hosty atraktivního, místa, přes kreativní dekorace, až po menu, které bude chutnat nejen vašim hostům, ale především vám.

Dovolte nám předestřít návrhy, které změní všední a tradiční den na moderní party plnou smíchu, nových vůní, netypických chutí a zprostředkují vám zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat.

Děláme to jinak ...

KOLJA

CATERING

Svatby, firemn catering, litomyšl, jídlo
bottom of page